Saplama Gijon

Günümüzde birçok sektörde farklı alanlarda birden fazla parçaları birleştirmek amaçlı saplama gijon bağlantı elemanları kullanılmaktadır. Saplama bağlantı elemanları mukavemet gücü yüksek parçalardır. Bu nedenle saplama kullanım alanları olarak gerilim altında çalışılan noktalarda tercih edilmektedir. Her iki ucuna metrik diş açılmış ölçüleri anma çapı (M) ile gösterilen bağlantı elemanlarıdır.

Saplama Gijon Ölçüleri ve Fiyatları

Saplamalar M8, M10, …M100 olarak adlandırılmaktadır. Talebe ve kullanılacak yere göre özel saplama ölçülerinde ve malzemesinde üretilebilmektedir. Değişik ölçü ve tiplerde olduğundan saplama ölçü ve fiyatları farklılık gösterebilmektedir.
Saplama ölçüleri M3 ile M150 metrik ölçüsü aralığına sahip olabilmektedirler. Bu elemanların boyları farklı uzunluklarda olup istenilen boylarda üretimi yapılabilmektedir. Kalite standartlarına uygun olup, paslanmaya karşı çinko karışımı kaplama teknikleri ile paslanmaz gijon saplama üretimi yapılmaktadır. Üretim aşamasında saplama standartlarına uygun üretilen elemanlar aynı zamanda özel ölçü olarak da siparişi alınarak imalatı yapılabilmektedir.

Standart tipteki saplamalar, isteğe göre tam dişli, kısmi dişli ve 2 ucu dişli olarak imalatı yapılabilmektedir. Örneğin 10 mikron elektro çinko kaplama yapılabilirken, M150 metrik ölçüsüne kadar farklı çalışma yüklerine sahip ölçülerde üretilmektedir.

Saplama Çeşitleri

Tam Diş, Yarım Diş, Kimyasal, Kimyasal Cam Tipi, Metrik Dişli, Çift Taraflı Trifon, İki Ucu Dişli (DIN901), Yarım Dişli (DIN525), Galvaniz Kaplamalı Tam Dişli (DIN975), Lak Kaplamalı Tam Dişli (DIN975), Whitworth Tam Dişli (DIN975), Paslanmaz Tam Dişli (DIN975), Çelik Tam Dişli (DIN975)

Saplama Gijon Fiyatları

Saplama bağlantı elemanları 10 ve katları olarak artış ve azalış gösteren, metreyi baz alan metrik ölçüm standardı ile sınıflandırılmaktadır. Genellikle M3-M100’e kadar çeşitli ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. Metrik (M) birim saplamanın çapını ifade etmektedir. Örneğin M8 saplama olarak belirtilen bağlantı elemanı 8 mm çapa sahip saplama demektir. İsteğe göre özel saplama ölçüleri ile de üretilebilmektedir. Değişik çap ve uzunluklar olduğundan saplama fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Saplamalar M3’den başlayıp M10, M12, M20,M30,…M100’e kadar farklı metriklerde imal edilebilmektedir. İsteğe göre özel saplama ölçülerinde üretim de yapılabilmektedir. Farklı ölçüler olduğundan saplama fiyatları konusunda net rakamları belirtmek pek mümkün değildir. Özel üretim, toptan saplama fiyat bilgisi almak ya da liste fiyatları için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Özel Üretim Saplama Çeşitleri

Metrik ölçüsünün artması saplama fiyatını da arttırmaktadır. Saplamalar birçok internet sitesinde online olarak satın alınabilmektedir. Firmamız özel üretim yapılmaktadır. Ölçü ve adet bilgilerine göre saplama fiyat teklifi almak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Üstelik 24 saat gibi çok kısa bir süre sonunda siparişleriniz hazır hale gelmektedir.

Her iki ucu dişli kaliteli saplama çeşitleri standartlar tebliğine uyumlu imal edilmektedir. Diğer bir adı başsız cıvata olan saplama, baskı ve gerilim olan ortamlarda tercih edilmektedir. Her iki ucu dişli, ortası boşluklu ya da tamamı dişli uzun çubuk şeklinde imal edilmektedir. İhtiyaca göre farklı tiplerde saplama çeşitleri üretilmekte olup buna göre farklı fiyatlarda satışı yapılmaktadır.

Gijon saplama fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak ve özel ölçülerde üretim siparişi vermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Scroll to Top