Gijon Fiyatları nedir?

Gövdesine diş açılan baş kısmı olmayan silindirik çubuklara genel adıyla gijon, bir diğer adıyla tij çubuğu denilmektedir. Gövdenin orta kısmı boş olup, her iki uç kısmına diş açılanları da mevcuttur. Birçok sektörde cıvata boy olarak yetersiz kaldığı alanlar, boyu 1 metre üzerinde üretilmiş gijon saplamalar tercih edilmektedir. Farklı ölçüler gijon saplama fiyatları için farklı fiyat aralığı oluşturmaktadır.

Gijon Kullanım Alanları

Sanayide ve birçok alanda çeşitli çap ve boylarda gijon kullanılmaktadır. Çoğunlukla uydu ve iletişim alanlarında, makine sektöründe, asansörlerde kabin bağlantılarında tercih edilmektedir. Otomotiv sanayinde parçaların birleştirilmesi, inşaat sektöründe çelik yapıların bağlantısında gijon(tij çubuğu) kullanılmaktadır.

Gijon Ölçüleri

Kullanım alanları, uzunluk ve çaplarına göre gijon ölçüleri değişiklik göstermektedir. Gijon çapı 5 mm’den başlayıp 36 mm’e kadar farklı çaplarda üretilmesi kullanım alanlarını genişletmektedir. Uzunluk olarak 1 metre dışında özel ölçülerde de gijon üretimi yapılmaktadır. Özel gijon ölçüleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Demirden üretimi yapılmaktadır. Renk çeşitleri olarak siyah ve beyaz renkleri mevcut olup, beyaz renkler kaplamalı olup siyah renkler ise kaplamasızdır.

Gijon Fiyatları

Gijonlar ( tij çubukları) özel ölçülerde üretildiğinde fiyatları farklılık oluşmaktadır. Özel karışımlı çinkodan imal edilen gijon fiyatları piyasada farklı fiyatlardan satışı yapılmaktadır.

4 – 52 metrik arasında farklı ölçülerde ve farklı fiyatlarda satışı yapılmaktadır. Üretilen gijon adetlerinin artması fiyatı olumlu yönde etkileyebilmektedir. Dilerseniz gijon fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gijonların ölçüleri 20 cm den başlayıp 200 cm’e kadar farklı uzunluklarda üretimi yapılabilmektedir.

Diğer Yazılar

 

X
Scroll to Top